ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Φόρουμ υποστήριξης για τις σχέσεις και το πρόγραμμα Πως Να Έχετε Όποιον Άντρα Θέλετε.


2 απαντήσεις

    Δεύτερος χωρισμός μετά από επανασύνδεση !

    avatar
    Papi93


    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2020

    Δεύτερος χωρισμός μετά από επανασύνδεση !  Empty Δεύτερος χωρισμός μετά από επανασύνδεση !

    Δημοσίευση από Papi93 Παρ Μάης 29, 2020 6:11 pm

    Η δίκη μου ιστορία είναι η εξής : Μετά από ένα χρόνο σχέσης με χώρισε το αγόρι μου χωρίς κάποιο προφανή λόγο , δεν υπήρχε συννενόηση και μαλώναμε. Μετά από 2,5 μήνες χωριά και χωρίς καμία επαφή , τα ξανά βρήκαμε μέσω ενός φίλου που μας έφερε πάλι σε επαφή. Μετά από αυτή την επανασύνδεση μείναμε μαζί άλλον 1,5 μήνα . Δεν επαναλήφθηκαν τα ίδια λάθη από μεριάς μου σε όλο αυτό το διάστημα , απλά μια μέρα που μαλωσαμε για ένα ανούσιο θέμα εντελώς ανούσιο , με ξανά χώρισε με τον ίδιο τρόπο (μέσω μηνύματος ) και εξαφανίστηκε . Έκανα το λάθος να τον παρακαλέσω να ξανά είμαστε μαζί αλλά μου είπε ότι έχει πάρει την απόφαση του για χωρισμό . Όταν του ζήτησα να μιλήσουμε από κοντά να το λύσουμε δεν δέχτηκε συνάντηση . Αλλά έστειλε μηνύματα του τύπου : «σου αξίζει κάτι καλύτερο» «εγώ φταίω είμαι προβληματικός» «μαζί μου δεν περνάς καλά» «καλύτερα να είσαι με άλλον» «προσπαθώ να σε ξεπεράσω σαγαπω είναι δύσκολο και για μένα ,αλλά καλύτερα να είμαστε χωρια» . Πριν γίνουν όλα αυτά έδειχνε ότι μ αγαπάει και ότι θέλει να κάνει πράγματα μαζί μου . Σχεδιάζαμε μαζί το μέλλον μας μέχρι την τελευταία στιγμή . Τι μπορεί να φταίει ; Και πόσες πιθανότητες έχω να τον ξανά κερδίσω μετά από δυο φορές που με χώρισε ;

    Αρέσει στον χρήστη Ισαβέλλα

    avatar
    Backstage Queen


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2020

    Δεύτερος χωρισμός μετά από επανασύνδεση !  Empty Απ: Δεύτερος χωρισμός μετά από επανασύνδεση !

    Δημοσίευση από Backstage Queen Παρ Φεβ 26, 2021 11:15 pm

    Ο τύπος ξεκάθαρα δείχνει ότι δεν θέλει. Θεωρείς ότι αξίζεις τα ψίχουλα που σου πετάει όποτε του έρχεται; Γιατί να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου;

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 12:40 pm