ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Φόρουμ υποστήριξης για τις σχέσεις και το πρόγραμμα Πως Να Έχετε Όποιον Άντρα Θέλετε.


    Απιστια και διαζυγιο.

    avatar
    Σοφη


    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2019
    Ηλικία : 33

    Απιστια και διαζυγιο. Empty Απιστια και διαζυγιο.

    Δημοσίευση από Σοφη Τετ Ιουν 05, 2019 11:51 am

    Γεια σας.εμαι η Σοφη 28 ετων παντρεμενη με 2 παιδια.ο ανττας μου ειναι 38 ετων κ ειμαστε μαζι 6 χρονια.πριν απο 4 μηνες βρηκα στο κινητο του μηνυματα με μια γυναικα που δουλευουν μαζι και ειχαν δεσμο(και αυτη παντρεμενη με παιδια κ 4 χρονια μεγαλυτερη του).ο ιδιος το παραδεχτηκε οτι ειχαν δεσμο κ μ πε οτι ο λογος που στραφηκε σ αυτην ειναι επειδη ενιωθε πιεσμενος με τα οικονομικα μας κ ενιωθε πως δεν ειχε βοηθεια απο πουθενα, και εγω ασχολιομουν με τα παιδια ( το ενα ειναι 5 ετων και τ αλλο 1,5 χρονον και ακομα θηλαζει).ειπα ν δωσω αλλη μια ευκαιρια αλλα μετα σπο 2 βδομαδες ξαναγινε οπως πριν.να διευκρινησω πως απο τον 2ο χρόνο και μετα αρχισε την γκρινια οτι οι γονεις μου δν βοηθάνε οικονομικα οτι μετα τον γαμο (που μας εκαναν δωρο 2.000 γιατι αυτος τα ζητησε,)δεν βοηθανε ασχετα αν μας δεινουν δανεικά κατά καιρους και αγυριστα .επεισης πριν μαθω γ τν απιστια ειχα σκευτει πολες φορες το διαζυγιο γιατι εκτος απο τν γκρινια για τα λευτα ειχε και γκρινια μαζι μου.να σας πω πως με 2 παιδια το σπιτι δεν ήταν παντα τακτοποιημενο.ηταν καθαρο τα παιδια παντα φαγωμενα κ καθαρα ,τα ρουχα πλημενα, και φαι ετοιμο αλλα αυτος ολο μου λεγε πως δεν καθαριζω κ δεν κανω τιποτα.μετα τν απιστια μονο την γκρινια για τις δουλειες σταματησε.επεισης βρηκα πως ξοδεψε και καποια χρηματα στην αλλη.χρηματα που τα εκοβε απο τα παιδια και εμενα.να σας πως τοσα χρονια δεν ψωνιζα για εμενα.εκτος απο τα ρουχα για τις βαφτησης των παιδιων δεν ψωνιζα γιατι ειμασταν στενα οικονομικα.σεξουαλικη επαφη ειχαμε 1 ή 2 φορες τον μηνα και αν και αυτο γιατι το επιδίωκα εγω.η ελξη που ενιωθα γ αυτον χαθηκε μετα την απιστια.δεν λεω θα χω κανει και εγω λαθη σ αυτην την σχεση αλλα πθστευω καλητερα να χωρισουμε.να σας πω επίσης πως του ειπα απο την αρχη πως δεν νιωθω ανετα να συνεχισουν να δουλεύουν μαζι και μου ειπε πως δεν γινετε να φυγει αυτη και αυτος παίρνει πολυ καλα λευτα ετσι ακωμα δουλευουν μαζι.στο μονο θεμα που δυσταζω ειναι μηπως τα παιδια θα χουν καποιο θεμα με το διαζυγιο.την συμβουλη σας σας παρακαλω.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 6:44 am