ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Φόρουμ υποστήριξης για τις σχέσεις και το πρόγραμμα Πως Να Έχετε Όποιον Άντρα Θέλετε.


2 απαντήσεις

    Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση

    avatar
    Johanna


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2018

    Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση  Empty Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση

    Δημοσίευση από Johanna Κυρ Αυγ 12, 2018 12:16 pm

    Καλημερα εχω καποια σχεσει με μεγαλη αποσταση τον θελω πολυ αλλα καπως εχει κρυωση και δεν ξερω πως να αντιδρασω οταν βρεθηκαμε πριν δυο μερες με φιλησε και με αφησε με αναψε ερωτικα και με αφησε μετα στα κρυα δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν του λεω κατι μου λεει ολο οχι και οτι εχει στρες τι μπορω να κανω και να μπορεσω να τον κανω μα με θελει και αυτος οπως εγω μου λειπει η αγγαλια του μπορει να εχουμε πολλα χιλιομετρα διαφορα αλλα μπορω να ερχομαι πολυ συχνα σαββατοκυριακα αρκει να γινουν τα πραγματα παλι οπως ηταν και βασικα και καλητερα θα ελεγα τι μπορω να του γραφω ωστε να αρχισει να με βλεπει ποιο ερωτικα και να με θελει τρελα οπως εγω τι κανω λαθος σημερα θα ξαναπαω να τον δω αλλα δεν ξερω πως θα το δει και αν θελει να βρεθουμε
    avatar
    Νεφέλη_Ts


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2018

    Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση  Empty Απ: Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση

    Δημοσίευση από Νεφέλη_Ts Κυρ Αυγ 12, 2018 11:22 pm

    Καλησπέρα, αν δείξεις Χαλαρή και αυθόρμητη . Πρότεινε του
    Κάτι που ξέρεις ότι του αρέσει ;
    avatar
    Johanna


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2018

    Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση  Empty Απ: Εχω σχεσει με μεγαλη αποσταση

    Δημοσίευση από Johanna Σαβ Σεπ 08, 2018 8:12 pm

    Αχ τι να πω τελικα πηγα τον ειδα με ειδε δεν μπορεσα να μηνουμε μονη ηταν και οι φιλοι του μαζι γιατι ειχε φενεθλια τον εβλεπα απομακρο αλλα τι να πω αισθανομουν οτι κατι δεν παει καλα οταν τον ρωτουσα εαν συναντηθουμε μου ειπε ναι και τελικα δεν ηρθε του ειπα μετα οτι δεν πειραζει και ισως καποια αλλη στιγμη αλλα μετα καταλαθος εμαθα γιατι ηταν ετσι απεναντι μου και πληγωθηκα παρα πολυ γιατι δεν ειναι αληθεια αλλα δεν ξερω πως να του το αποδειξω ετσι και αλλιως εχουμε τωρα απο της 18 αυγουστου να μιλησουμε απομακρυνθηκε τελειος απο εμενα με τελευταιο μυνημα του οτι θα σου στηλω μυνημα απο τοτε τιποτα απολυτος βλεπεις οταν μπαινουν τριτα ατομα στη μεση και λεν ψεματα τα χαλαν ολα μεσα σε ενα λεπτο

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 11:36 am