ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΕΤΕ

Φόρουμ υποστήριξης για τις σχέσεις και το πρόγραμμα Πως Να Έχετε Όποιον Άντρα Θέλετε.


2 απαντήσεις

    To πρώτο σας θέμα

    avatar
    Andreou
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 2224
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2017

    To πρώτο σας θέμα Empty To πρώτο σας θέμα

    Δημοσίευση από Andreou Σαβ Ιουλ 15, 2017 11:34 pm

    Διαβάστε τους κανόνες που πρέπει να τηρείτε.


    Η μη-συμμόρφωση στους παρακάτω κανόνες θα τιμωρείται ανάλογα:

    1. ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. ΟΧΙ greeklish και κεφαλαία. Τα ποστ με greeklish μπορεί να διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση
    2. Να δίνετε τις συμβουλές σας σε μέλη που τις ζητούν (Θυμηθείτε ότι και εσείς έτσι ήσασταν κάποτε)
    Επιπλέον ο καλύτερος τρόπος για να μάθεις κάτι είναι να το διδάξεις σε κάποιον άλλον
    3. Βοηθάτε τη κοινότητα όπως σας βοηθάει και αυτή
    4. Να ΜΗΝ βρίζετε και να κάνετε καλοπροαίρετα σχόλια ή παρατηρήσεις (εν ανάγκη!).
    Δηλαδή μην πειτε "Τι βλακεία είναι αυτό που λες" αλλά πείτε " Θα ήταν καλύτερα αν έλεγες..."
    5. Να ΜΗΝ κακοσχολιάζετε εις βάρος κάποιου μέλους (Είμαστε μια ομάδα!).
    6. Να ΜΗΝ δημοσιεύετε ΑΝΟΥΣΙΑ topics ή post[/b], όπως: «ναι, συμφωνώ», «χαχα..», «LOL» κτλ..
    Αν έχετε κάτι ουσιώδες να πείτε, πείτε το.
    7. ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα double posts (δυο post σου στην σειρά)
    8. Να ΨΑΧΝΕΤΕ πρώτα κάτι και ΑΝ ΔΕΝ το βρείτε, τότε να ανοίξετε ένα νέο τόπικ
    9. Να δημιουργείτε topics ΠΑΝΤΑ σε σχετικές κατηγορίες. ΟΧΙ ΟΠΟΥ ΝΑ' ΝΑΙ.
    10. ΜΗΝ δημοσιεύετε "offtopic posts". Αν έχετε να πείτε/σχολιάσετε/παρατηρήσετε κάτι ή κάποιον, κάντε το μέσω PM (Personal Messages).

    11. Απαγορεύεται ΑΥΣΤΗΡΑ οποιοσδήποτε διαμοιρασμός βιβλίων (pdf, docs, αρχείων κλπ) μέσα στο forum μας τα οποία πωλούνται κανονικά εκεί έξω.
    12. ΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΕ τίποτα μέσα από το site μας χωρίς την άδεια των admins.
    13. ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΕ πως είναι αδύνατον οι διαχειριστές του φόρουμ να ελέγχουν όλες τις δημοσιεύσεις. Αν θεωρείτε πως κάποια δεν θα έπρεπε να υπάρχει,
    ειδοποιήστε μας με προσωπικό μήνυμα.


    -- Με την ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ κάποιου ΚΑΝΟΝΑ θα δέχεστε προειδοποίηση απο υπεύθυνο (Administrator, Moderator)

    -- Με βάση τον τρόπο παραβίασης των κανόνων κ την κρίση των υπευθύνων του ΦΟΡΟΥΜ υπάρχει περίπτωση να γίνει ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΑΣ χωρίς να έχει προηγηθεί κάποια τυπική διαδικασία.

    -- ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΡΙΣΙΑ 'Η ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ PROFILE ΣΑΣ χωρίς κάποια προειδοποίηση. Γι' αυτό προσοχή στο τι γράφετε!!!

    --- Το να δημοσιεύεις στο forum προϋποθέτει να έχεις διαβάσει και να έχεις δεχτεί τους παραπάνω κανόνες..


    *** Οι παραπάνω κανόνες ΙΣΧΥΟΥΝ από 19/07/2017. Οποιαδήποτε αλλαγή/τροποποίηση των κανόνων, θα αναγράφονται η ημερομονία και το περιεχόμενο που προστέθηκε/αφαιρέθηκε.


    Φιλικά,
    Νίκος Ανδρέου

    Αρέσει στον χρήστη Maria sara

    avatar
    Dedimuse85


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2017

    To πρώτο σας θέμα Empty Επικοινωνία από τον πρώην σε περίοδο ΜΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

    Δημοσίευση από Dedimuse85 Τετ Οκτ 11, 2017 10:42 pm

    Καλησπέρα σας,
    Έχω πέσει με τα μούτρα στη μελέτη. Όντως είχα εντελώς άλλη εικόνα για το πως σκέφτονται οι άντρες. Έχω μια ερώτηση! Κατά τη περίοδο ΜΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ πως αντιδρούμε σε μυνηματα του πρώην μας όταν αυτά δεν έχουν να κάνουν με συνάντηση! Γιατί αντιλαμβάνομαι ότι πιθανώς είναι το κενό της επικοινωνίας που ίσως θέλει να καλύψει. Αν κ στη δική μου περίπτωση τα πράγματα διαφέρουν γιατί ο σύντροφος μου δεν είναι αδυναμος. Αντιθέτως είναι πολύ σκληρός κ λογικός. Και δε σας κρύβω ότι έκανα όλα τα λάθη που δεν έπρεπε μετά το χωρισμό και ματωσα απλά για μια απάντηση κάπου. Μου φέρθηκε πολύ σκληρά. Είναι 2 μήνες που χωρισαμε και τώρα τον βλέπω ότι στέλνει κ αυτός που κ που, όχι τρελά πράγματα αλλά απαντάει έστω κ μπορεί να στείλει και κάτι, επίσης υπήρξαν φορές που ήθελε συζήτηση και φυσικά την είχε κ έπειτα χάνεται. . Δε μπορώ να τον ψυχολογησω!
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    avatar
    Andreou
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 2224
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2017

    To πρώτο σας θέμα Empty Απ: To πρώτο σας θέμα

    Δημοσίευση από Andreou Τετ Οκτ 11, 2017 11:42 pm

    Dedimuse85 έγραψε:Καλησπέρα σας,
    Έχω πέσει με τα μούτρα στη μελέτη. Όντως είχα εντελώς άλλη εικόνα για το πως σκέφτονται οι άντρες. Έχω μια ερώτηση! Κατά τη περίοδο ΜΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ πως αντιδρούμε σε μυνηματα του πρώην μας όταν αυτά δεν έχουν να κάνουν με συνάντηση! Γιατί αντιλαμβάνομαι ότι πιθανώς είναι το κενό της επικοινωνίας που ίσως θέλει να καλύψει. Αν κ στη δική μου περίπτωση τα πράγματα διαφέρουν γιατί ο σύντροφος μου δεν είναι αδυναμος. Αντιθέτως είναι πολύ σκληρός κ λογικός. Και δε σας κρύβω ότι έκανα όλα τα λάθη που δεν έπρεπε μετά το χωρισμό και ματωσα απλά για μια απάντηση κάπου. Μου φέρθηκε πολύ σκληρά. Είναι 2 μήνες που χωρισαμε και τώρα  τον βλέπω ότι στέλνει κ αυτός που κ που, όχι τρελά πράγματα αλλά απαντάει έστω κ μπορεί να στείλει και κάτι, επίσης υπήρξαν φορές που ήθελε συζήτηση και φυσικά την είχε  κ έπειτα χάνεται. . Δε μπορώ να τον ψυχολογησω!
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

    Καλησπερα, μπορεις να μεταφερεις την ερωτηση σου στις Ερωτησεις μελων;

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 09, 2024 7:10 pm